Lviv Media Forum фон

Львівський медіафорум створить Західноукраїнську медіамережу з протидії дезінформації

Команда ГО «Львівський медіафорум» створить Західноукраїнську медіамережу з протидії дезінформації — проєкт, який допоможе регіональним медіа ефективніше боротись з інформаційними маніпуляціями, токсичними наративами та дезінформацією. 

«Зараз в Україні є чимало проєктів, котрі направлені на дослідження  і моніторинг фейків і пропаганди. Наша медіамережа з протидії дезінформації це спроба зробити ще один крок у напрямку боротьби з цілеспрямованою брехнею у медіа і соціальних мережах, простіше кажучи спроба перейти від діагностики до лікування. Ми вважаємо, що медіа як інститути, відповідальні редактори та журналісти є серед найважливіших елементів інфраструктури захисту від інформаційних атак і маніпуляцій. Наша команда планує зміцнити спроможність регіональних видань працювати з дезінформацією і конструктивно її долати»  — зазначає виконавчий директор ГО «Львівський медіафорум» Юрій Опока.

У рамках проєкту експерти та партнери Львівського медіафоруму проаналізують головні канали та умови поширення дезінформації у чотирьох областях Західної України: Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій. Львівський медіафорум підготує експертні рекомендації для н’юзрумів, щодо протидії дезінформації, а також ініціює мережу партнерств з локальними редакціями у цих регіонах. Завданням мережі буде напрацювання конкретних кроків спрямованих на боротьбу з маніпуляціями в інформаційних полях регіонів, а також втілення тих рекомендацій, котрі підготують експерти.     

Підсумки проєкту команда презентує на Західноукраїнському форумі з дезінформації в рамках щорічних LMF Takls, котрі відбудуться восени 2021 в Ужгороді. 

Проєкт «Західноукраїнська медіамережа з протидії дезінформації» реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Слідкувати за діяльністю ГО «Львівський медіафорум» можна на сайті: https://lvivmediaforum.com/, а також у соціальних мережах: facebook-https://www.facebook.com/LvivMediaforum, instagram — https://www.instagram.com/lvivmediaforum/ або підписатись на емейл розсилку за посиланням — subscribepage.com/lvivmediaforum

до новин