Спікер Lviv Media Forum ФРАНАК ВЯЧОРКА

LVIV MEDIA FORUM ОГОЛОСИВ ПЕРШОГО СПЕЦІАЛЬНОГО ГОСТЯ: НИМ СТАВ БІЛОРУСЬКИЙ МЕДІАЕКСПЕРТ ФРАНАК ВЯЧОРКА

Вже за кілька тижнів у Львові розпочнеться головна медійна подія Центрально-Східної Європи – Lviv Media Forum. У цьогорічній програмі 8 тематичних потоків, а учасників чекає три дні нетворкінгу, лекцій та дискусій від українських та іноземних медіаекспертів, діджитал-фахівців, експертів та журналістів. Першим оголошеним спікером став білоруський медійник, радник Світлани Тіхановської з питань міжнародних відносин Франак Вячорка.            

«Переслідування і розгром вільних білоруських медіа — це проблема не лише білоруських журналістів. Українським медійникам важливо розуміти, що відбувається і чим це загрожує нам, адже без незалежних медіа Білорусь перетвориться у непрогнозовану авторитарну державу — чинник постійної небезпеки на кордоні з Україною.

Українським журналістам варто не лише підтримувати колег, проявляючи солідарність, а й допомагати розповідати правду міжнародній спільноті. Як це робити ефективно і з максимальною користю для їхньої та нашої свободи, Франак Вячорка розповість вже 26 серпня, під час відкриття Lviv Media Forum», — кажуть організатори. 

Франак Вячорка – білоруський медійник, радник Світлани Тихановської. Працював креативним директором білоруського бюро «Радіо Свобода», аналітиком в U.S. Agency for Global Media — USAGM й віцепрезидентом мережі цифрових комунікацій Digital Communication Network.

Нагадаємо, що раніше Львівський медіафорум обрав фокус-темою VIII LMF «Real journalism matters [still]». Зареєструватись на подію можна на сайті фестивалю: https://lvivmediaforum.com/tickets-order/ А сам фестиваль відбудеться 26-28 серпня у Львові.

до новин