Гібридна війна: виклики та протидія

19.05.2015

У рамках подій ІІІ Львівського медіафоруму у книгарні Є відбудеться презентація книги Євгена Магди «Гібридна війна: вижити і перемогти».

Подія відбудеться 27 травня у львівській книгарні Є, що на проспекті Свободи, 7. Початок о 18:00.

Під час зустрічі автор першого в Європі дослідження про гібридну війну, відомий політичний експерт Євген Магда разом з відвідувачами книгарні Є шукати відповіді на питання: Чому Україна стала жертвою гібридної війни? В чому відмінності гібридної та звичної війни? Головні фронти гібридної війни. Чи може Україна перемогти у гібридній війні? Що робити кожному в умовах гібридної війни?

Гібридна війна – явище нове для міжнародних відносин. Росія використовувала цей механізм для підкорення України своїм інтересам в умовах формального збереження її суверенітету.

Євген Магда у своїй книзі «Гібридна війна: вижити і перемогти» розповідає про історичний, енергетичний, інформаційно-психологічний аспекти гібридної війни, називає причини, через які Україна стала жертвою агресії з боку Росії. Не обмежуючись твердженням «у всьому винен Путін», автор аналізує причини послаблення України, зазначає головні прояви агресії і пропонує рецепт перемоги в протистоянні з найбільшою
державою світу.