fbpx

Алім Алієв

Кримський дім, Україна
Програмний директор Кримського Дому – місця концентрації кримської енергетики у культурній, освітній, інформаційній, правозахисній та дослідницькій сферах в Україні.
Журналіст, політолог, громадський діяч та менеджер освітньо-культурних проектів. Співзасновник громадської організації «Крим SOS» та кримськотатарського культурного центру «Кримський дім у Львові», у минулому – журналіст кримської газети «Авдет». З 2008 до 2016 рр – аналітик та консультант з комунікацій у експертній компанії «pro.mova», де займався роботою з клієнтами та допомагав будувати їм систему відносин з медіа та аудиторіями, достіджував цінності суспільств, проводив навчання з комунікацій та медіа-аналітики, працював більше ніж з 70 компаніями та організаціями, у тому числі, був організатором заходів для медіа в Україні за участі екс-держсекретаря США Мадлен Олбрайт у 2014 році.

Співавтор книги “Мустафа Джемілєв. Незламний”. Kоординатор україно-кримськотатарського літературного конкурсу “Кримський Інжир” та однойменного фестивалю, один із авторів виставки «Дивовижні історії Криму» у Мистецькому Арсеналі. Куратор кримських майданчиків на Книжковому Арсеналі, Львівському медіа-форумі, BookForum Lviv. Учасник та доповідач адвокаційних місій у Раді Європи, Європарламенті, ОБСЄ, Раді Безпеки ООН, політичних інституціях країн ЄС та  США щодо ситуації у Криму. Член наглядових рад ГО “Центр UA” та “Освітнього центру з прав людини у Львові».

Фокусується на темах окупованого Криму, гуманітарної політики, сучасного стану кримськотатарського народу, свободи слова та комунікаційних стратегій.