fbpx

Digital Content Day повертається!

10.05.2019

1 червня на Медіафорумі будемо говорити тільки про онлайн і ви маєте можливість придбати на цей день окремий квиток!

Як монетизувати свій сайт чи Instagram-канал? Що треба знати, аби створити популярний подкаст? Як просувати свій Телеграм-канал? Які інтернет-технології затребувані в головних ньюзрумах світу? Чи відомо щось про плани Facebook щодо поширення новинного контенту? Відповіді на усі ці та десятки інших питань ви почуєте у третій день LMF 2019.

Серед спікерів – Гвідо Булоу, голова Facebook News Partnerships у Центральній Європі; Франак Вячорка, котрий використовує Tinder для… поширення новинного контенту, Андрій Скоцик – гуру ситуативного маркетингу і діджитал-реформатор Укрпошти; Юсуф Омар – TED-спікер та засновник всесвітньої мережі відео-сторітелерів HashtagOurStories та ще понад 30 спікерів, що ділитимуться know-how зі створення відео для соціальних мереж, розповідатимуть про інструменти залучення аудиторії, навчатимуть монетизації та просування цифрового контенту.

Попередня програма вже опублікована на сайті Медіафоруму – bit.ly/LMF2019_program

Щоб купити квиток на Digital Content Day, зареєструйтеся учасником Львівського медіафоруму bit.ly/LMFtickets та введіть промокод DigitalLMF.
Ціна квитка з промокодом – 990 гривень.

До зустрічі у Львові!