fbpx

10 питань про Lviv Media Forum 2019

01.05.2019

Багато хто соромиться прямо спитати у нас про наболіле. Тож ми вирішили самі відповісти на найактуальніші питання про Lviv Media Forum 2019.

 • А про що взагалі будемо говорити?

Про медіаефекти діджитал ери.
Знайоме відчуття, коли ти розказуєш другу чи подрузі про певний товар, а потім він постійно випадає серед рекламних оголошень? Все просто.
Сьогодні маркетологи використовують практику мікротаргетингу і підлаштовують пропозицію під конкретну особу — персонально під тебе.
Політичні технологи створюють ідеологічні ком’юніті у соціальних мережах, керуючись твоїми інтересами. Твій телефон показує, коли у тебе зустріч, коли відлітає літак, і де ти маєш бути за годину. Інколи — навіть якщо ти його про це не просив. Улюблене медіа формує для тебе регулярну розсилку, орієнтуючись саме на твої вподобання.

Усе це є наслідком розвитку діджиталу.

Протягом трьох днів медіафоруму ми поговоримо про головні медійні ідеї та тренди, сфокусуємось на сучасних наративах та форматах, а також поговоримо про інструменти та можливості цифрової культури.

 • А хіба це подія не тільки для журналістів?

Зовсім ні 🙂 У цьогорічній програмі є спікери і теми для маркетологів, піарників, smm-менеджерів, діджитал-спеціалістів та навіть управлінців. Також тут можна суттєво розширити коло ділових та дружніх знайомств, або ж навіть віднайти нове захоплення чи професію.
А чому на LMF потрібно приїхати не лише журналістам – читай тут.

 

 • Ну гаразд. Але хіба там буде щось нове?

Кожного року наша команда працює для того, щоб робити кожен наступний форум кращим і цікавішим. Цього року ми стаємо екологічнішими і вже готуємо для вас кілька кльових сюрпризів. Ну і як завжди, круті нові спікери, реальні кейси і гарячі дискусії.
Також ми активно працюємо над розважальним наповненням Форуму, тому слідкуй за нашими новинами та анонсами.

 • Але це так далеко! Їхати аж до Львова?

Львів у травні неймовірний, хіба ж ні? Немає нічого кращого, ніж після насиченого дня прогулятися давнім красивим містом із новими знайомими. А якщо ви тут ніколи не були, то хіба є краща нагода вперше поїхати у Львів?

 • Ну добре, я приїду. Але як мені дістатися до локацій і де вони взагалі будуть?

Ну тут ще простіше.
Ми задіюємо всі найкращі місця Львова для проведення  форуму: перший день традиційно відбуватиметься у найбільшому конференц-залі міста на “Арені Львів”, а другий та третій день ми проведемо на FESTrepublic. Щоб тобі було легше добратися до локації, ми забезпечуємо трансфери з центру на локації і назад.

 • А хіба це не просто тусовка?

Тусовка – це невід’ємний елемент кожного Медіафоруму. Проте це далеко не тільки вона. Колишні учасники не дадуть злукавити – непродуктивними дні Форуму не бувають.

 • Ну гаразд – Львів так Львів. Але аж три дні?

На Форум їде майже сотня спікерів (з 17 країн!) і близько тисячі учасників. Ви просто не встигнете послухати усі лекції та познайомитися з цікавими людьми за коротший проміжок часу. Ну а після трьох днів, ми впевнені, ви писатимете нам “Хочу ще! Давайте продовження”.

 • Хіба нема класніших конференцій про це все?

Мабуть, десь є. Проте Lviv Media Forum – найбільша конференція про медіа не тільки в Україні, але й в цілій Центрально-Східній Європі. Ба більше, ми привозимо спікерів зі всього світу – Америки, Європи, Азії, Близького Сходу та, звісно, України. Такого різноманіття професіоналів світового масштабу немає більше ніде.

 • А чому так дорого?

У вартість квитка входить не лише участь у самому Форумі, але й кава-перерви, обіди, трансфер до та з локацій конференції та традиційні “форумні” вечірки. Погодьтеся, живе спілкування з провідними медіаекспертами та знайомства з потенційними роботодавцями – безцінні.

 • Знову будуть довгі черги за їжею на обіді?

Не будуть, обіцяємо. Минулого року ми тестували нові формати подачі їжі і цього року продовжуємо з цим працювати. Але точно знаємо, що буде смачно 🙂

 • Ну добре, переконали. А коли буде програма?

Програма вже опублікована на сайті. Але попереджаємо – будуть деякі зміни і нові спікери. За усіма анонсами ти можеш слідкувати на наших сторінках у фейсбуці та інстаграмі.

 

До зустрічі, 30 травня – 1 червня!
Квитки тут bit.ly/LMFtickets