Євген Глібовицький

член наглядової ради Суспільного мовлення, Україна

Партнер консалтингової компанії pro.mova, Україна.

У 2002 став співавтором ідеї 5 каналу як засобу проти цензури. Працював журналістом “Студії 1+1″, “Першого національного”, у “Киевских ведомостях”. Був локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS та PBS, британського BBC. Має досвід роботи в “гарячих точках” (Югославія 1999, події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку та інші). Учасник Несторівської та Унівської експертних груп. Співзасновник hromadske.tv.

Консультант із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій зі стратегій та маркетингу в Україні, Грузії та Центральній Азії.

“Якщо ми провалимось із суспільним мовленням – ми провалимось із українською державністю. В нашої країни виснажений імунітет, його вже немає. Зараз будь-яка проста інфекція нас вбиває. І якщо ми провалимось із суспільним мовленням, то ми й надалі будемо існувати різними групами в якихось одних умовних кордонах, і це означає, що спосіб розв’язання конфліктів шляхом застосування зброї буде і далі популярним.”