Ніна Міщенко

екс-Forbes, Україна

У 2004 році як автор почала співпрацювати з журналом «Торговое дело», писала про роздрібну торгівлю. Після закінчення інституту два роки пропрацювала на 5 каналі кореспондентом і другим випусковим редактором новин. У 2008 році прийшла до газети «Экономические известия» ринковим оглядачем, а в підсумку стала експертом у галузі нерухомості і ритейлу.

В українській редакції Forbes працювала з моменту її створення з грудня 2010 року до лютого 2015 року. Висвітлювала теми рітейлу, девелопменту і нерухомості.

Зробила публічними історії створення бізнесу таких великих бізнесменів, як Олександр Ярославський, Петро Порошенко з партнерами, Олександр і Галина Гереги, Василь Хмельницький, Гарік Корогодський та ін. З огляду на попередній досвід, була для видання джерелом інформації з оцінки компаній у сфері роздрібної торгівлі та активів бізнесменів у нерухомості. Займалася «рейтингом рантьє» і «рейтингом зарплат топ-менеджерів». Виросла в редакції з оглядача до посади заступника шеф-редактора журналу Forbes. У 2015 році як керівник медіапроекту і головний редаткор за рік зробила профільний портал Української асоціації рітейлерів (rau.ua) нішевим ЗМІ №1 у своєму сегменті. З березня 2016 року — керівник напрямку креативного маркетингу і комунікацій в TARYAN Group.