Євгеній Афінеєвський

New Generation Films, США

Кар’єра Євгенія Афінеєвського почалася в 1994 році, коли він зайнявся продюсуванням мюзиклів в Ізраїлі. Євгеній координував постановки «Летюча миша», «Циганський барон», «Віденська Кров», «Ніч у Венеції», «Сільва», концерт Моцарта у виконанні оркестру Празької Національної Опери та багато інших. Євген перейшов від театральних постановок до кіно, після того, як відзняв серіал Days of Love для ізраїльського телебачення і продюсував фільми: «Злочин і кара» з Кріспін Гловер, Джоном Хертом, Клайвом Ревілом та Марго Кіддер у ролях), «Гра у смерть» з Біллі Драго, Джо Ларою, Річардом Лінчем та Бо Бравном, а також «Повернення з Індії» з Акі Авні, Рікі Галом, Ассі Даян, Даною Парнас та Орлі Перлом у ролях.

Як режисер повнометражного ігрового фільму Афінеєвський дебютував з фільмом «Ой, вей! Мій син – гей!». Останні роботи Євгенія – «Розлучення: подорож очима малюка» та «Зима у вогні».

Серед нагород Євгена – Israeli Grand від Ізраїльського фонду кіно, Золотий Спеціальний приз журі 38-го Щорічного Світового Фестивалю у Х’юстоні за «Повернення з Індії», платинова нагорода «Ремі» 40-го Щорічного Світового Фестивалю у Х’юстоні за «Злочин і кару», платинова нагорода «Ремі» 41-го Щорічного Світового Фестивалю у Х’юстоні за «Гру в смерть», золота нагорода «Ремі» за кращий оригінальний сценарій комедії (фільм «Ой вей! Мій син – гей!» Нещодавно фільм Євгенія «Зима у вогні» був номінований на кінопремію «Оскар» а також отримав приз у номінації «Кращий фільм» на кінофестивалі в Торонто.

Переглянути всіх спікерів