Томаш Фіала

Генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital, Україна

Томаш почав кар’єру інвестиційного банкіра в Bayerische Vereinsbank, у Празі. Працював в Wood & Co., провідний інвестиційний банк в Центральній та Східній Європі. Через рік був направлений в Україну, де очолив регіональний офіс Wood & Co. Під його керівництвом компанія перетворилася на найбільшого гравця місцевого фондового ринку.

У 2000 році став ініціатором створення Dragon Capital у Києві. На сьогоднішній день Dragon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні і надійним фінансовим радником для міжнародних та місцевих клієнтів.

Томаш входить до Ради Директорів декількох компаній, в тому числі фонду Dragon-Ukrainian Properties & Development plc, акції якого котируються на Лондонській фондовій біржі (AIM). Томаш був двічі отримував звання «Кращий топ-менеджер України» за версією рейтингу «ТОП-100» видавництва «Економіка» (2009-2010 рр.). У 2010-2015 рр. займав посаду Президента Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) – провідної організації міжнародного бізнесу в Україні, що об’єднує понад 900 компаній, де працюють більше мільйона чоловік. У 2011 році він отримав нагороду від Kyiv Post за «особистий внесок у розвиток бізнесу в Україні і високі досягнення протягом 10-ти років».

Переглянути всіх спікерів