Журналістика без кордонів: на Lviv Media Forum приїдуть учасники із 10 країн світу

20.04.2015

Найкращих представників професії, викладачів провідних світових шкіл журналістики, відомих медіаекспертів і топових блогерів збере ІІІ Львівський медіафорум. Цьогоріч на Форум приїдуть спікери із десяти країн: США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Данії, Швеції, Польщі, Росії, Білорусі та України.

Про медіа у час бурхливих змін у Львові дискутуватимуть упродовж трьох днів – з 28 по 30 травня. Програма включатиме панельні дискусії, доповіді, тренінги і майстер-класи від відомих журналістів із різних країн світу*.

США представлять керівник проекту «Nieman Journalism Lab» при Гарвардському університеті Джошуа Бентон, директор освітньої програми з digital-media у Колумбійському університеті Дуй Лінь Ту та воєнний репортер і політолог Нолан Петерсон.

Досвідом американських та британських медіа поділиться журналістка і письменниця Енн Еплбаум.

Про антидот на російську пропаганду у західних медіа розповість керівник московського бюро німецького журналу «Focus» Борис Райтшустер, а з міжнародними практиками журналістів-розслідувальників Німеччини ознайомить експерт із конфліктів Маркус Бенсман.

Францію представить журналіст, письменник і філософ Бернар Анрі Леві. Познайомитися із всесвітньо відомим колегою можна буде з першого форумного дня. Саме Бернар Анрі Леві відкриватиме ІІІ Львівський медіафорум.

Пізнати досвід шведських медіа допоможуть тренінг експерта Медіаінституту «Fojo» Матса Вікмана та майстер-клас володаря премії «World Press Photo» Пола Гансена.

Незалежну журналістику в Росії представлятиме політичний експерт Костянтин фон Еггерт.

Практиками польських медіа поділяться репортер «Tygodnik Powszechny» і «Polskie Radio» Павел Решка, співзасновник «Gazeta Wyborcza» і медіаексперт Яцек Жаковський, кореспондент «Gazeta Wyborcza» Пьотр Андрусєчко, директор з розвитку Gazeta Wyborcza Гжегож Пєхота і блогер Якуб Гурніцький.

Цього року організатори очікують понад 600 учасників. Зареєструватися на ІІІ Львівський медіафорум, а також стежити за новинами й оновленнями програми можна на сайті lvivmediaforum.com.

*Список учасників ІІІ Львівського медіафоруму постійно доповнюється.