Журналістів запрошують на навчання «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ»

25.08.2015

«ГО «Львівський Медіафорум» та ГО «Інститут Політичної Інформації» за підтримки Фонду Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголошують прийом заявок на участь в тренінгу «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ». Протягом вересня відбудеться 2 цикли навчань: в Одесі 18-20 вересня тау Львові 24-26 вересня.

Такі навчання організатори проводять напередодні виборів для журналістів, які активно залучені в регіональних редакціях для висвітлення виборчого процесу.

Тренінги триватимуть 3 дні та охоплять наступні блоки:
– правовий – основна інформація про новий закон «Про місцеві вибори»; права журналіста;
– політичний – професійні стандарти при висвітленні виборів та виборчого процесу;політична реклама та її особливості;
– соціологічний – використання соціологічних даних у підготовці матеріалів;
– цифровий – використання «нових медіа» у журналістській роботі (навики та методи роботи з «новими медіа», збір та поширення інформації в/через соціальні медіа).

Аби взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку до 9 вересня 2015 р.(до 16:00): Оголошення результатів – 12 вересня 2015 р. (для учасників тренінгу в м. Одеса) та 14 вересня 2015 р. (для учасників тренінгу в м. Львів) на особисту електронну скриньку.

До у часті у тренінгу у Львові запрошуються журналісти, які працюють в регіональних ЗМІ Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської і Тернопільської областях, а в Одесі – Одеської, Миколаївської та Херсонської областях та АР Крим.

Організатори покривають витрати на проживання (3 дні), харчування і транспортні витрати (доїзд до Львова (Одеси) і назад). Також учасники забезпечуються навчальними матеріалами.

Якщо у вас виникнуть запитання, просимо скеровувати запити Мар’яні Семенишин на електронну скриньку: msemenyshyn@gmail.com.