Регіональних журналістів запрошують на школу журналістики даних

15.06.2016

4-6 серпня у Львові пройде школа журналістики даних для журналістів регіональних видань. Тренери навчатимуть шукати та аналізувати дані, а також поділяться інструментами для візуалізації даних.

Школа працюватиме за підтримки Національного Фонду на підтримку Демократії (National Endowment for Democracy (NED) та проекту USAID «У-Медіа», що виконує міжнародна організація «Інтерньюз».

Школа триватиме три дні. Практичний аспект охоплять тренери із texty.org.ua – Анатолій Бондаренко, Андрій Газін, Ярина Михайлишин та Володимир Тарнай, проект “Відкритий бюджет”. Володимир проведе тренінг, як журналісти можуть використовувати такі ресурси як “Відкритий бюджет”, “Е-дата”, “Портал відкритих даних”, “Prozorro”. А тренери із texty.org.ua навчатимуть шукати, аналізувати та візуалізувати дані. Журналісти отримають базові знання з обробки інформації для аналізу даних, створення інфографік, карт, графіків.

Підсумком школи стануть інтерактивні публікації у виданнях учасників.

Учасниками Школи можуть стати:
– журналісти, які працюють у регіональних виданнях (пріоритет надаватиметься журналістам державних регіональних видань)
– журналісти, які мають досвід написання матеріалів із висвітленням подій на регіональному рівні.
– кандидати, які зобов’язуються після закінчення школи опублікувати матеріал, що висвітлюватиме реформи на місцевому рівні, за допомогою знань та навиків, отриманих у Школі.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі.

Організатор школи: ГО “Львівський медіафорум”. Проект реалізується за підтримки Національного Фонду на підтримку Демократії (National Endowment for Democracy (NED) та проекту USAID «У-Медіа», що виконує міжнародна організація «Інтерньюз».

Для того аби подати заявку для участі у школі заповніть реєстраційну форму.

Заявки можна подавати до 10 липня включно. Результати конкурсу будуть оголошені на сайті lvivmediaforum.com 20 липня.

Якщо у Вас виникнуть запитання стосовно Школи, просимо скеровувати запити на електронну скриньку: 449399853a@gmail.com (Христина Огоновська).