Програма
09:15
Welcome кава
09:45
Відкриття VI Львівського медіафоруму
10:00
Шон-Патрік Лаветт (Радіо Ватикан, Ватикан)
10:30
Ахтем Сеїтаблаєв (режисер, телеведучий, Україна)
11:00
Вільям Уріккйо (Массачусетський технологічний інститут, США) Василий Гатов (WAN-IFRA, США)
12:00
Зураб Аласанія (UA: Суспільне мовлення, Україна) Катерина Горчинська («Громадське телебачення», Україна) Павло Казарін (Політичний оглядач, Україна)
13:00
Обід
14:00
Франческа Боррі (журналістка, письменниця, Італія) Аят Басма (Reuters, Ліван) Ангеліна Карякіна (Громадське, Україна)
14:45
Нік Дейвіс (The Guardian, Велика Британія)
15:15
Ілля Красильщик (Meduza, Латвія)
15:45
Томас Кент (Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, Чехія)
16:15
Кава
17:00
Вручення премії Олександра Кривенка. Лекція свободи
09:30
Digital Арон Пільгофер (Temple University, США) Езра Дограмачі (Deutsche Welle, Німеччина) Денис Зеленов (Канал 24, Україна)
09:30
Контент Сьюзан Біддл (The Washington Post, США)
Зелена зала
09:30
Донбас Сергій Захаров (карикатурист, Україна) Тетяна Якубович (Радіо Свобода, Україна)
Жовта зала
09:30
Розслідування Нік Дейвіс (The Guardian, Велика Британія) Павел Решка (Newsweek, Польща)
10:30
Сергій Медвєдєв (журналіст, Росія) Роман Імельський (Gazeta Wyborcza, Польща) Юрій Опока (УКУ, Україна)
Жовта зала
11:30
Кава перерва
12:15
Digital Аманда Фарнсворт (BBC, Велика Британія) Ярина Серкез (The Wall Street Journal, США) Олексій Фурман (New Cave Media, Україна)
12:15
Контент Віктор Малярек (CTV, Канада) Марк Лівін (The Village, Україна) Пьотр Ібрагім Кальвас (письменник, Польща) Марічка Паплаускайте (The Ukrainians, Україна)
Зелена зала
12:15
Розслідування Джерард Райл (IСIJ, Велика Британія) Анна Бабінець (Слідство.Інфо (OCCRP), Україна) Бектур Іскендер (Kloop, Киргизія)
Червона зала
12:15
Аят Басма (Reuters, Ліван) Елена Риковцева (Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, Росія)
Жовта зала
13:15
Public Talk Аркадій Бабченко (журналіст, Україна) Павло Казарін (Політичний оглядач, Україна)
Жовта зала
14:15
Обід
15:15
Digital Ярослав Ведмідь (Postmen, Україна) Артем Сорока (Wikr Group, Україна) Даніель Ржаса (Google News Lab, Польща) Катерина Коберник (1+1 Медіа, Україна)
15:15
Валерій Калниш (Радіо НВ, Україна) Андрій Куликов (Громадське радіо, Україна) Cвітлана Павелецька (1+1 Медіа, Україна)
Зелена зала
15:15
Розслідування Олекса Шалайський (Наші гроші, Україна) Михайло Ткач (Схеми, Україна) Денис Бігус (Bihus Info, Україна)
Червона зала
15:15
Суспільне Микола Чернотицький (UA: Суспільне мовлення, Україна) Роман Вибрановський (Український кризовий медіа-центр, Україна) Наталія Лігачова (Детектор медіа, Україна)
Жовта зала
16:45
Networking
10:00
Культура Тетяна Кисельчук (UA: Суспільне мовлення, Україна) Альберт Цукренко (UA: Суспільне мовлення, Україна) Максим Сердюк (muzmapa.in.ua, Україна)
Червона зала
10:00
Олександр Васецький (Lviv.com, Україна) Андрій Фединишин (Lviv.com, Україна) Микола Балабан (The Village Ukraine, Україна)
Жовта зала
10:00
Регіональні медіа Наталія Курдюкова (НАКИПІЛО, Україна) Тарас Білка (Громадське Запоріжжя, Україна) Уляна Антоник (Львівська філія UA: Суспільне мовлення, Україна)
Зелена зала
10:00
Богдан Кутєпов (Hromadske, Україна) Олександра Буринська (Cosmopolitan, Україна)
Синя зала
10:00
Майстер-класи
Фіолетова зала
11:00
Чи можуть медіа чинити опір державному тиску? Майкл Боцюрків (експерт з міжнародних відносин, Канада)
Зелена зала
12:00
Кава перерва
12:45
Культура Наталія Коляда (Білоруський вільний театр, Білорусь) Ніколай Халезін (Білоруський вільний театр, Білорусь)
Червона зала
12:45
Можливості
Жовта зала
12:45
Державні комунікації
Зелена зала
12:45
Спортивна журналістика Артем Франков (Журнал Футбол, Україна) Олександр Михайлюк (Телеканал Футбол, Україна) Олександр Гапоненко (Football24.ua, Україна)
Синя зала
13:45
Гастро-журналістика
Синя зала
14:45
Обід