Відповідно до ваших заявок: Lviv Media Forum виконує побажання учасників

28.04.2018

Якщо думаєте, що опитники, які учасники заповнюють після Lviv Media Forum, ніхто не читає, то це абсолютна неправда! Менш ніж за місяць ми уже вшосте побачимося у Львові. Розповідаємо про те, що зміниться під час VI Lviv Media Forum, зважаючи на ваші думки.

ПОБАЖАННЯ ДО МЕДІАФОРУМУ 2018 РОКУ

«Чітко вказувати теми доповідей”

Наші менеджерки активно працюють зі спікерами та узгоджують теми, які будуть обговорювати спікери під час презентацій, дискусій та публічних інтерв’ю. Цьогоріч на сайті у дні форуму можна буде побачити ще й короткий опис суті події. Уся інформація незабаром буде доступна у програмі на сайті.

Робити напрямки для рекламістів, діджитал спеціалістів, які приїхали”

Три заходи Медіафоруму, які ми вже раніше рекомендували для працівників сфери реклами це виступи Світлани Павелецької (1+1 Media), Артема Сороки (Wikr Group) та Ярослава Ведмедя (Postmen). Переконані, ці прізвища та організації, в яких спікери працюють, не потрібно додатково представляти.

А для діджітал спеціалістів — взагалі окремий потік протягом другого дня Медіафоруму, зі спікерами із Google News Lab, Meduza, Deutsche Welle, BBC, The Wall Street Journal та іншими.

Більше залучайте волонтерів і більше книжкових новинок”

Цьогоріч організовувати та проводити Lviv Media Forum допомагатимуть 60 волонтерів, раніше їх було 50. Розширюємося і принагідно дякуємо їм за якісну роботу!

Книжкові новинки від видавництва “Човен” також будуть. У фан-шопі можна буде придбати книгу австрійського репортера і письменника Карла-Маркуса Ґауса “Собакоїди та інші люди” про ромські спільноти Східної Словаччини, зачаєні від зовнішнього світу.

А також “ЄГИПЕТ: ХАРАМ, ХАЛЯЛЬ” – книгу, де польський репортер Пьотр Ібрагім Кальвас, для якого Александрія стала домом, зсередини відкриває потаємний нетуристичний Єгипет.

А ще для всіх, хто купить книгу на Львівському Медіафорумі, приємним і безкоштовним бонусом буде збірка “Випробування демократією” – репортажі про долі окремих людей і глобальні процеси, що їх переживають сусідки України з Причорноморського регіону: Туреччина, Грузія, Румунія, Молдова.

Якщо чутки про нову локацію – правда, то, сподіваюся, що ви її круто використаєте”

Чутки про нову локацію були правдивими не лише для Львівського Медіафоруму, але й для всього Львова. Центр Шептицького відкрився у вересні минулого року та вже став основною локацією для найпрогресивніших подій регіону. Будемо разом випробовувати нове місце на третій день Медіафоруму, 19 травня.

Стовідсотково проведіть його” і “залишайтеся такими ж крутими медіакотиками”

Ці опції виконуємо за замовчуванням 🙂

ЯКИХ ДОПОВІДАЧІВ ХОЧЕТЕ ПОЧУТИ У 2018 РОЦІ?

Медузу, ще польських репортажистиків, іноземних дата-журналістів”

Декілька років запрошували, і аж тепер все склалося! Із Meduz-и цьогоріч буде аж два (!) спікери – співзасновник Ілля Красильщик та продюсерка ігор Єкатерина Кронгауз.

Із Польщі очікуємо на Павла Решку, Романа Імельського та Пьотра Ібрагіма Кальваса. Щодо іноземних дата-журналістів, то можна буде побачити, почути і поспілкуватися із Езрою Дограмаччі з Deutche Welle, Яриною Серкез, яка працює у The Wall Street Journal, та Амандою Фарнсворт із британського BBC.

Суто моя суб’єктивна думка – хочеться на таких важливих медіазаходах бачити більше діячів мистецтва”

Запросили виступити на Медіафорумі Альберта Цукренка, журналіста та водночас учасника гурту “Хамерман Знищує Віруси”, Наталію Коляду і Ніколая Халезіна із Білоруського вільного театру та Сергія Захарова, художника із Донбасу. І перелік ще буде доповнюватися.

Розуміємо, що далеко не всі зауваження та побажання ми зможемо реалізувати. Наприклад, щодо розподілу на паралельні потоки: хтось вважає, що цього не потрібно робити, хтось навпаки — за, проте у медіа настільки багато напрямків, що поговорити про все на одній сцені не вийде. Однак інше побажання будемо намагатися втілити – для зменшення черг цьогоріч спробуємо змінити формат обідів.

Також обіцяємо зберігати ті речі, які вам, судячи із опитників, подобаються. Тож 17-19 травня у Львові забезпечуємо обнімашками та атмосферою, оновлюємо асортимент у нашому фан-шопі та готуємо запальні вечірки на вечір.

До зустрічі!