IMG_8917-min

А чо так дорого? А Дудь буде? 10 питань і відповідей про Lviv Media Forum

29.03.2018

Багато хто соромиться прямо спитати у нас про наболіле. Тож ми вирішили самі відповісти на найактуальніші питання про Медіафорум.

  • А хіба це подія не тільки для журналістів?

Ясна річ, що не тільки для журналістів. У цьогорічній програмі Медіафоруму (яка вже є у вільному доступі на нашому сайті) є спікери і теми для дизайнерів, маркетологів, піарників, діджитал-спеціалістів та навіть управлінців. Також тут можна суттєво розширити коло ділових та дружніх знайомств, або ж навіть віднайти нове захоплення чи професію.

  • Ну гаразд. Але хіба там буде щось нове?

Кожного року наша команда працює для того, щоб робити кожен наступний форум кращим і цікавішим. Для цього ми подружилися з діджитал-експертами (і навіть провели окрему діджитал-конференцію Digital Content Day), менеджерами та розслідувачами найскладніших та найрезонансніших справ світового масштабу.  Також ми активно працюємо над розважальним наповненням Форуму, тому стежте за нашими новинами.

  • Нащо мені Медіафорум? Я і так крутий!

В такому разі саме вас ми і шукали! Ми любимо і дружимо тільки з най-най-найкрутішими.

  • Але це так далеко! Їхати аж до Львова?

Львів у травні неймовірний, хіба ж ні? Нема нічого кращого, ніж після насиченого медійного дня прогулятися давнім красивим містом із новими знайомими. А якщо ви тут ніколи не були, то хіба є краща нагода поїхати у Львів?

  • А хіба це не просто тусовка?

Тусовка – це невід’ємний елемент кожного Медіафоруму. Проте це далеко не тільки вона. Колишні учасники не дадуть злукавити – непродуктивними дні Форуму не бувають.

  • Ну гаразд – Львів то Львів. Але аж три дні?

На Медіафорум їде майже сотня спікерів і близько тисячі учасників. Ви просто не встигнете послухати усі лекції та познайомитися з цікавими людьми за коротший проміжок часу.

  • Хіба нема класніших конференцій про це все?

Мабуть, десь є. Проте Lviv Media Forum – найбільша конференція про медіа не тільки в Україні, але й в цілій Центрально-Західній Європі. Ба більше, ми привозимо спікерів зі всього світу – Америки, Європи, Азії, Близького Сходу та, звісно, України. Такого різноманіття професіоналів світового масштабу немає більше ніде.

  • А чому так дорого?

У вартість квитка входить не лише участь на самому Форумі, але й кава-перерви, обіди, трансфер до та з локацій конференції та традиційні “форумні” вечірки. Погодьтеся, живе спілкування з провідними медіаекспертами та знайомства з потенційними роботодавцями – безцінні.

  • Знову будуть довгі черги за їжею на обіді?

Не будуть, обіцяємо. Ми готуємо новий формат роздачі їжі.

  • А Дудь буде?

Юрій Дудь дуже хотів до нас приїхати. Сказав, що можливість відвідати Львів йому страшенно подобається, проте через роботу цього року він пропустить Медіафорум. Але про наступний рік ми вже з ним домовилися 😉 Натомість цьогоріч у вас буде можливість послухати не менш цікавих дослідника медіа з Массачусетського Інституту Технологій Вільяма Уріккйо, видавця видання Meduza Іллю Красильщика, дата-журналістку Ярину Серкез та інших – ми постійно публікуємо інформацію про наших спікерів на сторінці Lviv Media Forum у Facebook та на medialab.online.