Називаємо перших спікерів і продовжили ранню реєстрацію

01.02.2017

Придбати квиток на Медіафорум зі знижкою можна буде до оприлюднення повної програми протягом наступних двох тижнів.

Одна з найбільших подій у галузі медіа в Центрально-Східній Європі традиційно на три дні збере у Львові провідних представників медіаіндустрії з України та світу. Окрім основної програми, Медіафорум включатиме окремі події на такі теми як “Антикорупційні розслідування”, “Цифрова революція в медіа”, “Ділова журналістика”, “Мандрівний репортаж”, “Медіа і культура”, “Управління медіапроектами”, “Регіональна журналістика” тощо.

Серед спікерів і спікерок Lviv Media Forum 2017 вже є американський журналіст Майкл Вайс, Тоні Барбер з Financial Times, професорка Єльського університету Марсі Шор, ведучий міжнародного проекту “Настоящее Время” Тимур Олевський, австрійська письменниця Сюзанна Шоль, воєнний репортер Нолан Петерсон, редакторка VoxCheck Олена Шкарпова, журналіст програми “СХЕМИ” Михайло Ткач, засновниця The Devochki Оксана Павленко, редактор Karabas Live Юрій Береза та інші.

Від сьогодні організатори продовжують ранню реєстрацію до оприлюднення повної програми у лютому 2017 року. Придбати квиток зі знижкою для ранніх пташок можна за 950 грн.

Нагадаємо, V Lviv Media Forum відбудеться 25-27 травня.

Реєстрація на офіційному сайті.

Організатори: ГО “Львіський Медіафорум”, Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.