Шу(че)каємо нові алгоритми. Медіа в епоху постправди — головна тема Медіафоруму

03.04.2017

Хто визначатиме напрямки, у яких функціонуватиме світ медіа завтра? Технологічні компанії чи журналістські асоціації?

Алгоритми чи узгоджені медіасередовищем правила? Політики-популісти чи суспільні авторитети? Будуть медіасередовища активними розробниками нових алгоритмів пошуку та донесення інформації до людей чи лише пристосуються до законів, нав’язаних технологічними корпораціями?

Події останніх років у світі порушили питання про те, чи виконують медіа і надалі свою роль сторожових псів демократії? Чи, може, натомість стали (часто несвідомо) бойовими псами в руках маніпуляторів свідомістю різного масштабу – від дрібних аферистів до державних пропагандистських машин? А можливо, так було завжди і сила нових інструментів лише підвищує ставки в цій грі?

Минув час однозначних відповідей і непорушних правил, актуальність яких змінюється з кожним витком інновацій.

Львівський медіафорум пропонує свій майданчик обміну досвідом та інформацією всім, кому цікаво відчувати медіатренди і якісно планувати як розбудову своїх медіапроектів, так і власний кар’єрний розвиток. Адже попри шалену швидкість змін, фаховість і поінформованість надалі залишаються тими якостями, які дозволяють не втратити зв’язок з аудиторією та її потребами.

Цьогоріч Львівський медіафорум матиме насичену триденну програму з новими спікерами і форматами. Читати далі.