На Медіафорумі покажуть документальний фільм номінантки на Оскар

11.05.2017

На Lviv Media Forum 2017 приїде відома польська документалістка Ганна Полак. У перший день на учасників чекає її доповідь на головній сцені, а ввечері у кінопалаці “Копернік” відбудеться показ стрічки Something Better To Come.

Полак знімає документальне кіно з початку 2000-х. Виступає в ролі продюсера, режисера, сценариста й оператора. Входитьдо Гільдії продюсерів США. Її роботи номіновані на Oscar i Emmy і здобули чимало польських та європейських нагород. На V Lviv Media Forum Ганна виступить із доповіддю “Документалістика, якої потребує світ”.

Її документальну стрічку Something Better To Come про життя на сміттєзвалищі покажуть у четвер, 25 травня, о 19:00 у кінопалаці “Копернік”.

Вхід тільки із за бейджами Lviv Media Forum 2017.

Необхідна додаткова реєстрація

Довідка

Документальний фільм Ганни Полак Something Better To Come про дівчинку Юлю і її оточення з московського сміттєзвалища. Головна героїня переживає ті самі радості і турботи, як і всі інші  діти її віку, але з однією поправкою – у неї немає дому. Режисерка спостерігала за Юлею протягом 14 років, зобразивши процес її дорослішання і життєву ситуацію, у якій вона опинилася.